Маленька історія з біографією:
Починав з операційної системи Unix, потім перейшов на Linux ...
23 роки працював системним адміністратором Linux (*) та операційних систем, подібних до Unix.
Aле ж до того, як:
народився і ріс (... і досяг, т.с., практично зрілого віку) у Києві. Там же здобув освіту фізика.
Залишивши Україну, подався до Німеччини, та шукав себе в різних областях, не тільки науки і техніки, а й цілком звичайних областей таких як:
Гастрономія - абсолютно гаряча робота, наприклад, в пекарні, ресторанного бізнесу (включно миття тарілок :), також був ліферантом і листоношою, потім, щоб вивчити пролетаріат зсередини, не цурався і роботи на конвейєрі, не гидував роботою на фабриках у гарячих цехах серед простих людей-пролетаріїв...
Не знайшовши себе в перелічених вище сферах народного (і не зовсім народного) господарства, я вирішив все ж таки повернутися до науки — точніше, до комп’ютерів, мереж і операційних систем.
Підсумовуючи все сказане: «Від миття тарілок і до мільйонера, все ж таки, не дійшов» ... але це ж американська мрія. Америка далеко — а зараз, на жаль, стала ще далі.
(*) і досі залишаюся відданим Linux
Далі буде ....
![]()